Samsøvej 4 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Viborg - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Viborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Viborg er to boliger netop kommet til salg - villaen på Samsøvej 4 og huset på Gravhøjvej 9 i Sparkær.

Villaen på Samsøvej 4 tilbyder 112 m² bolig fordelt på 4 værelser. Beliggende på en 800 m² grund, har villaen en pris på 1.695.000 DKK.

Huset på Gravhøjvej 9 i Sparkær er en lidt større villa med 138 m² fordelt på 5 værelser. Denne ejendom ligger på en 960 m² grund og er prissat til 1.595.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga