Fallevej 29 er netop kommet til salg til hele 12.500.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Viborg.
Så er der nyt fra Den gode vino
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Viborg.
10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Viborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Så er der nyt fra BackyardBurger
Viborg Kommune påbegynder ny habitatkonsekvensvurdering som led i sagsbehandling af Tangeværkets ansøgning om vandindvinding efter klagenævnets afgørelse.
Da Jimmy fra Viborg begyndte at miste håret i pletter, fulgte en længere proces for at finde den rigtige løsning. Først da han kom i kontakt med Liane hos Kliptone, faldt alt endelig på plads – og i dag er han både tryg og tilfreds med sit naturlige look.
Så er der nyt fra Lunds Skrædderi
Så er der nyt fra Lahvino Wine & Spirits
Viborg byder på en weekend fuld af kulturelle oplevelser. Fra livsbekræftende kunstprojekter til eksklusive museumsbesøg, parterapier og musikoplevelser, her er noget for enhver smag!
Så er der nyt fra Smykkedesigner Helga Winther
Så er der nyt fra Asmild Plantecenter ApS
Så er der nyt fra Legeland Viborg
Hos Skin Society har indehaver Isabella Langvad fået nyt, fagligt stærkt selskab. Med kosmetologen Bine Gomaa på holdet udvider klinikken sit univers af resultatorienterede behandlinger – og styrker samtidig fokus på kvalitet, fordybelse og følelsen af hverdagsluksus.
Så er der nyt fra Lahvino Wine & Spirits
Så er der nyt fra Hjerm Kunstgalleri