Nørremøllevej 80 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Viborg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Viborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Viborg er to imponerende villaer netop kommet på markedet.

På Nørremøllevej 80 finder vi en luksuriøs villa med 643 kvadratmeter boligplads fordelt på 11 værelser. Ejendommen ligger på en stor grund på 2750 kvadratmeter og er udbudt til en pris af 28.000.000 DKK.

En anden eksklusiv mulighed er villaen på Sct. Mogens Gade 8. Den tilbyder 625 kvadratmeter fordelt på imponerende 21 rum. Denne ejendom ligger på en grund på 701 kvadratmeter og har en salgspris på 25.800.000 DKK.

Begge boliger præsenterer unikke muligheder for dem, der søger eksklusivitet i hjertet af Viborg.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga

Seneste på facebook